Jesteśmy świadkami, jak codziennie pojawiają się ciekawe propozycje w świecie mody. Letnie trendy bez wątpienia są inspiracjami oraz sugestiami, które bierzemy pod uwagę, kiedy wybieramy się na zakupy. Warto skupić się na modnych częściach garderoby, które mogą się nam przydać podczas tegorocznego lata.
Z pewnością wiele z nas w swoich szafach posiada trencz, który jako klasyczna część garderoby sprawdzi się latem. Pamiętajmy, że nie ma klasyki która trwa wiecznie. Klasyka raz na jakiś czas znika po czasem się pojawia i podbija świat mody. W tym roku już mogłyśmy się przekonać, że ten płaszcz powrócił ponownie do łask. Tym bardziej wiosną sklepy już zasypały nas kolekcjami z wieloma ciekawymi modelami.

letnie propozKolejnym wielkim powrotem do łask cieszy się szkocka karata. Mimo że kojarzy się nam z chłodną jesienią. Sprawdza się także latem tylko wykonana z bardziej delikatnych materiałów. Temu jeśli szalejesz na punkcie kraty, wówczas warto skupić się żeby w chłodne letnie trendy wzbogacić swoją szafę właśnie w lekki kraciasty płaszczyk by czuć się w pełni komfortowo. Natomiast ciężkie bluz zostawić na później.
Sukienki kolejny trend a mianowicie modele przezroczyste, które mogłyśmy ujrzeć na światowych wybiegach. Jednak pamiętajmy, że ta modna przezroczystość czasem bywa dość ryzykownym posunięciem, które niekoniecznie musi nam się opłacać. Śmiałość tego typu stylizacji nie koniecznie zawsze może zostać odebrana w taki sposób jaki byśmy to my tego chciały. Tym bardziej dla kobiet pracujących w biurach. Ciekawym rozwiązaniem mogą za to okazać się kanciasty blezer, który również mogliśmy spotkać już wiosną na modowych wybiegach. Od razu przypomniała się dla większości z nas moda istnie z lat 80. Ale zarazem styl silnej i niezależnej bizneswoman.
Jeżeli jesteś natomiast fanką zdecydowanie mocniejszych kolorów. To te lato pozwoli nam na zabawę takimi kolorami. Poza tym kiedy korzystać z tworzenia takich połączeń jak nie wtedy kiedy łączymy letnie trendy.

A czy ty już tego lata znalazłaś coś dla siebie, w czym podkreślisz swobodne letnie trendy?

Dodaj komentarz