stylizacja na deszczowe dni

Latem wszystkie jesteśmy przygotowane na upalne dni. Jednak zdarzają się takie momenty, w których musimy nie tyle kryć się przed nadmiarem słońca ale także deszczem. Potrafiącym nas zaskoczyć niezauważalnie. Warto zastanowić się nad propozycjami stylizacji na deszczowe dni podczas trwania upalnego lata. Zarówno podczas deszczowych dni jak i w przypadku upalnych możemy wyglądać niezwykle kobieco i ponętnie. Pamiętać warto także o tym, że przemoknięte rzeczy nie są powodem do dumy, wręcz może być przyczyną przeziębienia się. Warto temu przykładać większą uwagę do tego z jakich materiałów wybieramy rzeczy. Mimo, że z pozoru lato jest ciepłą porą roku wypada w swojej garderobie posiadać parę rzeczy, które zapewnią swobodę ruchu. Sprawdzonym sposobem może być zakładanie na siebie więcej niż jednej warstwy ubrań.

Nie tylko spodnie i bluzy w deszczowe dni.

Śmiało możemy powiedzieć, że jednak najważniejszą częścią garderoby są buty. Wiele z nas podczas lata wybiera dla siebie kalosze, którą podczas ulew lub pochmurnych dni potrafią nam znaczenie umilić dzień. A podczas deszczowych dni mogą okazać się niezwykle przydatne. W sklepach mamy z czego wybierać, wypada temu tez mieć jedną parę kaloszy. Aby móc wyjść suchą nogą z każdej kałuży nie tylko latem ale przez resztę roku.
Kiedy już problem obuwia na deszczowe dni będziemy miały już z głowy. Reszta garderoby chociażby spodnie są jedną z rzeczy, będących najbardziej narażonych na przemoknięcie. Jeżeli polegasz w takie dni na kaloszach, warto wtedy wybrać spodnie, które będą przylegać do naszego ciała.

kalosze na deszczowe dniJak widzimy kalosze są niezwykle odpowiednim wyborem, nawet jeśli nie jesteś ich zwolenniczką. To jednak podczas deszczu nie ma potrzeby bawić się modą i przemaczać swoich najnowszych butów czy ubrań. W takie dni nie staraj za wszelką bawić się modą. Tylko zapewnij sobie komfort o nie ograniczaj się. Gdy widzisz, że nadchodzi pochmurny dzień zwróć większą uwagę na to co masz swojej szafie i dokonaj wyboru z głową. Oczywiście wszystko da się, tylko z odpowiednim podejściem. Tym bardziej latem wypada abyśmy zwracały miejsce na pogodę w miejsca jakie się wybieramy. Ma to ogromne znaczenie gdyż pogoda nad polskim morzem nie będzie taka jak za granicą. Klimat ma ogromne znaczenie. Temu sprawdź dobrze zanim zaczniesz pakować swoją walizkę.

Dodaj komentarz