Płaszcze na jesień to jedna z bardziej powszechnych części garderoby na ten okres. Warto zadbać by czuć się jesienią w pełni komfortowo, dodatkowo podkreślić styl, za których podążamy. Dzisiaj możemy spotkać wiele odmian płaszczy damskich. Od wykonań z różnych tkanin, elementów, które sprawiają że każdy może być idealnym dodatkiem.

Parka

Jest to jedna z ciepłych propozycji, izolowanego płaszcza. Co sprawia, że możemy czuć się ciepło jak pogoda zaskoczy nas silnym wiatrem czy deszczami. Często możemy się spotkać z tym że tego typu płaszcze na jesień posiadają podszycie z futerka lub innego tego typem zamiennikiem. Przeważenie sięgają swoją długością do ud, dzięki czemu można jesienią czuć się pewnie o swój komfort.

Peacoat

Jedna z części garderoby, które można uznać za część starej szkoły, ale nie oznacza to że nie jest to obecnie modne. Płaszcze te możemy rozpoznać po tym, iż charakteryzują się że posiadają dłuższy rękawy, szerszy kołnierz i zamiast zamka zapinane są na guziki.

Sławne puchówki

Już od jakiegoś czasu zapadły w niepamięć. Jednak zamiast nich pojawiły się kurtki buforowe, które są przeważnie wykonane z materiałów syntetycznych. Lecz przez większość kobieta uznaje, że tego typu propozycje są bardzo tandetne i nie zbyt trwałe.

idealne płaszcze na jesień

Popularne pancho

Jedna z bardziej popularnych propozycji ostatnich sezonów, narzucany na ramiona. Wiele płaszczy na jesień ma wbudowanych w sobie pancho. Pozostałe zostają stylizowane jako kurtki wzbogacone w kurtki posiadające duży kaptur i są dość długie oraz wzbogacone luźna rękawy.

Hit sezonu trencz

Dla większości kobiet idealny przeciwdeszczowy płaszcz na jesień. Przeważnie wykonywane z materiałów jak skóra, czy nieprzemakalna bawełna ale zdarzają się propozycje wykonane z innych materiałów niż te wymienione. W większości możemy spotkać się z podszewką, którą śmiało możemy odpiąć jesienią. Temu też zyskały taką ogromną popularność, i wiele kobiet po nie chętnie sięga pośród płaszczy na jesień. Wszystko jest zależne od tego czego oczekujemy od tej części garderoby.

Dodaj komentarz